środa, 30 kwietnia 2014

Konkurs "Natalia Honorota Witalna" czyli wygraj staż w Nestle


Konkurs "Natalia Honorota Witalna" dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu. Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.

Na autorów najlepszych prac czekają:
• 3 staże w Nestlé
• udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji
• szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime
• Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW.

1 komentarz:

Bardzo mi miło, że zostawiasz komentarz

Cenneo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...